Ağlasun Meslek Yüksek Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ağlasun Meslek Yüksek Okulu

Ağlasun Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Paylaşım Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu)

3 posters
YazarMesaj
SefamApa
Misafir
Anonymous

Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu) Empty
MesajKonu: Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu)   Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu) I_icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 2:54 am

0 248 731 23 44
kablosuz internet, odalarda uydu yayını, 24 saat sıcak su, kaloriferli, güvenlik görevlisi ve kameralar, bayan görevli, kafeterya, Ağlasun Meslek Yüksekokuluna 150 metre, Devlet hastanesi ve hükümet konağı karşısı.
SefamApa
Misafir
Anonymous

MesajKonu: http:// sefamapart.0fees.net   Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu) I_icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 2:56 am

|pdRasekeRi|
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu)   Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu) I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 2:34 pm

bu pansiyonLarn yemekhanesi yoqmu yha Crying or Very sad mtfaqı nabım ben yemk yapmasını bLmem etmem Very Happy bRi beni biLqiLendirrse çk müteşekkr oLacaqım Very Happy
MeSuTbOz
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MeSuTbOz

MesajKonu: Geri: Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu)   Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu) I_icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 6:25 pm

|pdRasekeRi| demiş ki:
bu pansiyonLarn yemekhanesi yoqmu yha Crying or Very sad mtfaqı nabım ben yemk yapmasını bLmem etmem Very Happy bRi beni biLqiLendirrse çk müteşekkr oLacaqım Very Happy

Yok Malesef Smile Tüm pansiyonlar Bileğe kuvvet Very Happy:D Okulun Yemek İhalesini alan bir lokantadan Fişle Yemek yiyebiliyorsun 5 öğünlük oluyor okuldan fiş alıyoruz geçen sene 8.75 TL idi.
http://www.mesutboz.com.tr
EMRE
Süper Üye
Süper Üye
EMRE

MesajKonu: Geri: Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu)   Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu) I_icon_minitimeSalı Eyl. 01, 2009 1:48 am

SmileSmileSmile zamanla yumurta yemekten bıkar yemek yapmasini öğrenirsin

Sefam Apart Kız Öğrenci Evleri (Kız Pansiyonu)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PARLAK EV PANSİYONU ( ERKEK EV PANSİYONU)
» AKDOGAN EV PANSİYONU ( KIZ ÖGRENCİ YURDU) AGLASUN