Ağlasun Meslek Yüksek Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ağlasun Meslek Yüksek Okulu

Ağlasun Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Paylaşım Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KAYIT BİLGİLERİ

YazarMesaj
EMRE
Süper Üye
Süper Üye
EMRE

KAYIT BİLGİLERİ Empty
MesajKonu: KAYIT BİLGİLERİ   KAYIT BİLGİLERİ I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 12:54 pm

2009-2010 ÖGRETIM YILI ÜNİVERSİTEMİZE
KAYIT HAKKI KAZANAN ADAYLAR İÇİN
KAYIT BİLGİLERİ
KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER
1- Adayın mezun olduğu okuldan aldığı diplomanın aslı ya da yeni tarihli mezuniyet belgesinin aslı,
2- Aday 0,8 katsayısından veya ek puandan yararlanarak ya da sınavsız geçişle yerleştirilmiş ancak alanı
diplomasında veya mezuniyet belgesinde belirlenmemişse. Hangi okul ve alandan mezun olduğunu gösterir resmi
belge (METEM programlarından mezun olanların diplomalarında okul adı olarak, diplomayı düzenleyen merkezin
adı yazılacaktır.)
3- 1987 ve daha önceki yıllarda doğmuş erkek adaylar için askerlik şubelerinden alınacak Askerlik Durum Belgesi,
4- Son 6 ay içinde, önden, başı açık, adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş 12 adet 4,5 cm x 6 cm boyutunda
fotoğraf,
5- Öğrenci katkı payı/öğrenim ücretlerinin yatırıldığını gösteren banka dekontu, (Öğrenci katkı payı/öğrenim
ücretlerini bulunduğunuz yerdeki herhangi bir Türk Ekonomi Bankası (TEB) şubelerine veya Burdur İli Türk
Ekonomi Bankası (TEB) Şubesine TC Kimlik Numaranızı vermek suretiyle aşağıdaki hesap numaralarına
yatırabilirsiniz. Havale yapılmaması, normal harç olarak yatırılması gerekmektedir,
6- Burdur Sağlık Yüksekokulu’na kayıt yaptıracak öğrencilerin tam teşekküllü resmi bir hastaneden, eğitim
süresince ve daha sonrasında bu mesleği yürütmeyi engelleyecek fiziki ve ruhsal engeli olmadığını belgeleyen heyet
raporu almaları gerekmektedir.
Öğretim Türü Banka Hesap No
TEB Şubelerinden Yapılacak Harç ödemeleri için TC. Kimlik Numarası ve Öğrenim Türü (I. Öğretim/II.Öğretim)
Belirtilmesi Yeterlidir. Ayrıca Hesap Numarasına Gerek Yoktur.
TEB Şubesizin Bulunmadığı illerden, Başka bankalardan Katkı/Öğrenim Bedeli olarak
EFT edecek olanlar için. 273 - 19655
HARÇ MİKTARLARI
AKADEMİK BİRİMLER
Öğrenci Katkısı
(1.Yarıyıl)
Katkı Kredisi
Başvuranlar
(I.Yarıyıl)
II. Öğretim
Öğrenim Ücreti
(I.Yarıyıl)
Fen-Edebiyat Fak. / Eğitim Fakültesi 171 28 514
Veteriner Fakültesi 232 39 -
Yüksekokullar / Meslek Yüksekokulları 114 19 385
ÖNEMLİ : Ağlasun MYO. ve Gölhisar MYO. na kayıt hakkı kazanan öğrencilerimiz bu İlçelerimizde Türk
Ekonomi Bankası (TEB) Şubesi Bulunmadığından Burdur İli TEB Şubesinden veya bulundukları (TEB)
şubelerinden Katkı Bedeli/Öğrenim Ücreti yatırarak ilçelere kayıt yaptırmaya gitmeleri gerekmektedir.
* I. Öğretime kayıt hakkı kazanan öğrencilerimizden Katkı Kredisine müracaat etmiş gibi göz önünde
bulundurularak “Katkı Kredisine Başvuranlar” sütunundaki miktar kadar ödeyeceklerdir. II. Dönemde ise
KYK dan gelecek listeye göre kontrol edilerek katkı kredisi çıkmayan öğrencilerimizden fark olarak II.
Yarıyılda alınacak olan öğrenci katkısıyla birlikte tahsil edilecektir. II. Öğretime kayıt hakkı kazanan
öğrencilerimiz yukarıda belirtilen “II. Öğretim Öğrenim Ücreti” sütununda belirtilen miktar kadar
yatıracaklardır.
ÖNEMLİ NOT: internet adresinde yer alan “ÖGRENCI ÖN KAYIT FORMU”nun doldurulması
gerekmektedir. Öğrenci Ön Kayıt Formuna TC Kimlik Numaranızı girerek ulaşabilirsiniz.
http://kayit.mehmetakif.edu.tr web adresinden girilecektir. (“Öğrenci Kayıt Formu” Güncelleme
yapıldıktan sonra Bilgisayar Çıktısını Kayıt Esnasında Getiriniz)
KAYIT TARİHLERİ
EGİTİM FAKÜLTESİ 31 Ağustos 2009 – 07 Eylül 2009
VETERİNER FAKÜLTESİ 31 Ağustos 2009 – 07 Eylül 2009
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ 31 Ağustos 2009 – 07 Eylül 2009
SAĞLIK YÜKSEKOKULU 31 Ağustos 2009 – 07 Eylül 2009
MESLEK YÜKSEKOKULU 31 Ağustos 2009 – 07 Eylül 2009
BUCAK ZELİHA TOLUNAY TUİYO. 31 Ağustos 2009 – 07 Eylül 2009
BUCAK HIKMET TOLUNAY MYO. 31 Ağustos 2009 – 07 Eylül 2009
BUCAK EMİN GÜLMEZ TEK.BIL. MYO. 31 Ağustos 2009 – 07 Eylül 2009
GÖLHISAR MESLEK YÜKSEKOKULU 31 Ağustos 2009 – 07 Eylül 2009
AGLASUN MESLEK YÜKSEKOKULU 31 Ağustos 2009 – 07 Eylül 2009
- Dikey Geçiş Sınavı (DGS) ve (YÇS) sonucu üniversitemiz bölümlerine kayıt hakkı kazanan öğrencilerin
kayıtları 31 AĞUSTOS 2009 - 07 EYLÜL 2009 tarihleri arasında üniversitemiz yerleşkesinde yapılacaktır.
Katkı bedeli/Öğrenim ücretlerini kayıt için geldikleri zaman merkez kampus içindeki bankaya
yatıracaklardır.
KAYIT YERI:
Merkezde Kayıtlar;
EĞİTİM FAKÜLTESİ,
VETERİNER FAKÜLTESİ,
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ,
SAĞLIK YÜKSEKOKULU,
MESLEK YÜKSEKOKULU
- Yukarıda belirtilen okullarımızın kayıt işlemleri Üniversite Yerleşkesinde Kapalı Spor Salonunda
yapılacaktır.
Merkez Dışındaki İlçe Okulların Kayıtları;
BUCAK ZELİHA TOLUNAY UYGULAMALI VE TEKNOLOJİ İŞLETMECİLİK YÜKSEKOKULU,
BUCAK HİKMET TOLUNAY MESLEK YÜKSEKOKULU,
BUCAK EMİN GÜLMEZ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU,
GÖLHİSAR MESLEK YÜKSEKOKULU,
AĞLASUN MESLEK YÜKSEKOKULU,
- Okulların kendi binalarında yapılacaktır.
AYRINTILI BİLGİ İÇİN TELEFON NUMARALARI:
EĞİTİM FAKÜLTESİ……………………………………………. 0 – 248 – 234 60 00 (4 Hat)
VETERİNER FAKÜLTESİ ……………………………………… 0 – 248 – 234 45 00 – 234 45 01
FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ …………………………………. 0 – 248 – 212 27 80 – 212 27 82
SAĞLIK YÜKSEKOKULU ……………………………………… 0 – 248 – 233 93 70
BUCAK ZELİHA TOLUNAY UYGULAMALI VE
TEKNOLOJİ İŞLETMECİLİK YÜKSEKOKULU ……………. 0 – 248 – 325 65 34
BURDUR MESLEK YÜKSEKOKULU ……………. 0 – 248 – 234 56 00 – 234 56 05
BUCAK HİKMET TOLUNAY MYO. …………………………… 0 – 248 – 325 58 43 – 325 81 60
BUCAK EMİN GÜLMEZ TEK. BİL. MYO. ……………………. 0 – 248 – 325 99 00
GÖLHİSAR MYO. ………………………………………………… 0 – 248 – 411 63 82
AĞLASUN MYO. ………………………………………………….. 0 – 248 – 731 33 22 – 731 33 21
ÖNEMLİ NOT : Üniversitemize kayıt hakkı kazanan öğrenciler tüm birimlerimizde kayıt işlemleri
31 AĞUSTOS 2009 – 07 EYLÜL 2009 tarihleri arasında mesai saatleri içinde yaptıracaklardır.
1- Adayların kayıt için bizzat başvurmaları gerekmektedir. Posta ile kayıt yapılamaz,
2- Belirtilen tarihler arasında kaydını yaptırmayan aday herhangi bir hak iddia edemez,
3- Mesai saatleri dışında ve Cumartesi-Pazar günleri kayıt yapılmayacaktır,
4- Eksik belgesi olan adayların kayıtları yapılmayacaktır,
5- Kayıt işlemleri T.C. Kimlik Numarası ile yapılacağından adayların mutlaka TC Kimlik Numaraları yazılı
Nüfus Cüzdanları ile müracaat etmeleri gerekmektedir.
ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI
İrtibat Tel: 0- 248- 212 27 62
Faks : 0-248-212 27 63

KAYIT BİLGİLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kayıt parası=((
» KAYIT Yaptıracak Yeni Öğrencilerin Dikkatine!