Ağlasun Meslek Yüksek Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ağlasun Meslek Yüksek Okulu

Ağlasun Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Paylaşım Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR......

3 posters
YazarMesaj
prlantha
Yeni Üye
Yeni Üye

HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE  KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR...... Empty
MesajKonu: HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR......   HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE  KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR...... I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 12:27 am

hangi anılarımızdan başlasakki ağlasun bambaşka bir yer özgürlüğü doyasıya yaşayabileceğiniz arkadaşlığın tüm boyutlarına tanık olabileceğiniz aslın da yazmakta zorlanıyorum ne kadar da anlatılsa yaşamak lazım evet ağlasunu yaşamak lazım insanın ömründen bir 2 yıllığına ağlasun geçmeli bazen bıkıp bitsede gitsek dersiniz ama ya sonra hersey mezuniyet balosunda aklınıza takılı verir anılar paylaştıklarınız yada özel paylaşımlarınız dersten kaçmalarınız sınavlra hazırlanırken not bulma telaşlarınız sabah okul kantininde bilal abinin güler yüzü eşliğinde bir sıcak çay ve poğaca muhabbetler diyorumya anlatmayla asla bitmez... yeni öğrencilere yeni öğretim yılın da başarılar diliyorum fırsat buldukça forum da görüşmek dileğiye
MeSuTbOz
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MeSuTbOz

HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE  KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR...... Empty
MesajKonu: Geri: HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR......   HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE  KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR...... I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:40 am

Arkadaşa katılıyorum.. Anılar evet anılar her ne kadar kötü olsada Kötünün iyisi elbet vardır Çok özlüyeceğiz..
http://www.mesutboz.com.tr
EMRE
Süper Üye
Süper Üye
EMRE

MesajKonu: Geri: HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR......   HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE  KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR...... I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 4:33 am

Ağlasun da her ne kadar zorluklar ve imkansızlıklar içinde okunmaya çalişilsada gerçekten çok güzel bi yer.Burda hayati yeniden tanımaya başliyosun yaşamadiklarını yaşiyosun iyisiyle kötüsüyle insanları biraz çözmeyi öğreniyosun.Hele Abdi abi ve Tayfun abi gibi on numara esnafları varr:)
MeSuTbOz
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MeSuTbOz

MesajKonu: Geri: HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR......   HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE  KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR...... I_icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 10:35 am

Hehehe Smile Bak iyi yere değinmişsin Emre Katılıyorum ! Smile
http://www.mesutboz.com.tr

HAYAT ANILARDAN NE KADARINI HATIRLADIĞMIZ KADARDIR VE NE KADARINA SADIK KALDIĞIMIZ KADAR......
1 sayfadaki 1 sayfası