Ağlasun Meslek Yüksek Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ağlasun Meslek Yüksek Okulu

Ağlasun Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Paylaşım Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hayırlı olsun

+7
EMRE
alidedeozturk
oq
killjoy
Linkinpark
MeSuTbOz
mekanmakara
11 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
mekanmakara
Yeni Üye
Yeni Üye
mekanmakara

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 7:21 pm

Kardeş meslekyüksekokulumuzun yeni web sitesi hayırlı olsun. Bu ikinci oldu galiba ama bizim millet pek böyle etkinliklere katılmıyor.Yeni gelenler umarım daha fazla sahiplenir.
http://mekanmakara.blogspot.com
MeSuTbOz
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MeSuTbOz

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimePtsi Tem. 20, 2009 12:18 pm

Sağolasın kardeşim. İnşallah yeni gelenler sahiplenir dediğin gibi malesef bakalım hayırlısı olsun..
http://www.mesutboz.com.tr
mehtap
Misafir
Anonymous

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: slm   Hayırlı olsun I_icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 4:44 pm

yurt problemı varmıs duyduguma gore ne yapcagımı bılmıorum sanırım aglasun hakkında bıras fıkır verebılırsınız?yurt hakkında yanı
MeSuTbOz
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MeSuTbOz

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 5:16 pm

ilçeden devlet yurdu yoktur. özel yurtlar vardır.. okula yakındır kız yurtları hemen karşısında ve çevresinde..
mehtap
Misafir
Anonymous

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: tskr ederım   Hayırlı olsun I_icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 8:39 pm

gusel bıeyer bensıo Smile
Linkinpark
Süper Üye
Süper Üye
Linkinpark

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 2:39 am

çok merak ediyorum erkek yurdu neden yok.üstelik özel yurtta yok.tek çare kazıkçı ev sahiplerinin ( tabi duyduğuma göre) evlerini tutmak. Sad
MeSuTbOz
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MeSuTbOz

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 10:17 am

Var Arkadaşlar Erkekler için de özel pansiyon ve apartlar. kimse açıkta kalmaz yani korkmayın.
YalovaLI
Misafir
Anonymous

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 5:34 pm

Ark lar bende bu sene ağlasundaym Ev tutmayı düşünüorm varsa ev Ark ı arayanlar benle burdan irtibat kursun adım: MErT
Linkinpark
Süper Üye
Süper Üye
Linkinpark

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 1:29 am

şahsen bende ev tutacak gibi gözüküyorum eğer kafama uygun bir yer bulamazsam.Kısmet arkadaşlar haberleşelim
mehtap
Misafir
Anonymous

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: ..........   Hayırlı olsun I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 11:13 am

henuz gelmedım ama gordugum kadarı ıle ........sewdım ya ben bu aglasunu seker sırın kuçuk ama eglencelı bıyere bensıo ortamı gusel gıbıSmile)zaten ortam ıcın cafe bara gerek yok yanı......ıns yurt sorunu yasamayz.!!!buarada arkadaslar muasebe kazanan varmı???
MeSuTbOz
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MeSuTbOz

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 11:32 am

mehtap demiş ki:
henuz gelmedım ama gordugum kadarı ıle ........sewdım ya ben bu aglasunu seker sırın kuçuk ama eglencelı bıyere bensıo ortamı gusel gıbıSmile)zaten ortam ıcın cafe bara gerek yok yanı......ıns yurt sorunu yasamayz.!!!buarada arkadaslar muasebe kazanan varmı???

Yeterli sayıda var kimse dışarda kalmaz korkmayın arkadaşlar Smile Cafeler felan var ağlasunda ağlasun sürekli gelişmekte her geçen gün daha iyiye gidiyor..
killjoy
Yeni Üye
Yeni Üye
killjoy

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 11:56 am

güzeldir arkadaşlar ağlasun ilk geldiğinizde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ama zamanla alışıp ayırıldığınızda özlersiniz öyle bi yer tongue
MeSuTbOz
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MeSuTbOz

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 11:57 am

killjoy demiş ki:
güzeldir arkadaşlar ağlasun ilk geldiğinizde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ama zamanla alışıp ayırıldığınızda özlersiniz öyle bi yer tongue

Şahsen Ağlasunu Özlemem Smile Yaşadıklarımızı özlerim o kadar SmileSmile
killjoy
Yeni Üye
Yeni Üye
killjoy

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 12:02 pm

ya öyle zaten kardeşim benim dağı taşı özlicek halin yok ya bu sene daha güzel olcak;)
oq
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
oq

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 2:03 pm

Ağlasunda cafe fazla yok ama var Smile haftasonları ıspartaya burdura gidenler var.

İlk başta hayalkırıklığıyla karşılarsınız ama ortam kurduktan sonra bi şekilde geçer zaman.
Linkinpark
Süper Üye
Süper Üye
Linkinpark

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 6:07 pm

mehtap demiş ki:

bende muhasebeyi kazandım arkadaşım kısmetse muhasebe ve vergi uygulamaları bölümünde beraberiz ...
mehtap
Misafir
Anonymous

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: .........   Hayırlı olsun I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 8:35 pm

zaman öle yada böle geccek zaten....Smile önemlı olan arkiler ......
MeSuTbOz
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MeSuTbOz

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 8:43 pm

hehe SmileSmile öyle inşallah..
alidedeozturk
Yeni Üye
Yeni Üye
alidedeozturk

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: ortam::)   Hayırlı olsun I_icon_minitimePaz Ağus. 16, 2009 10:36 pm

ağlasunda ortam kafelerde pek olmaz daha çok evlerde olur ilk geldiğinizde partilerle karşılanırsınız daha sonra rutin bir hayat tabi bu hayatı siz güzelleştiriceksiniz arkadaşlar.
Linkinpark
Süper Üye
Süper Üye
Linkinpark

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimePtsi Ağus. 17, 2009 2:03 am

öyle allah hayırlısını nasip etsin..
MEHTAP
Misafir
Anonymous

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: ............   Hayırlı olsun I_icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 10:17 am

AMEN:))
Linkinpark
Süper Üye
Süper Üye
Linkinpark

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 4:06 pm

MEHTAP demiş ki:
AMEN:))
çok ayıp ...Smile şakası bile kötü
MEHTAP
Misafir
Anonymous

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: ..............   Hayırlı olsun I_icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 4:35 pm

ne şakası yaaaaa ?ayrıca amen demekle nolcak onemlı olan nıyet:))) benım genelde söledıqım bı kelıme yanıSmile
MeSuTbOz
Site Kurucusu
Site Kurucusu
MeSuTbOz

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: Hayırlı olsun   Hayırlı olsun I_icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 5:24 pm

Genelde Hristiyan Alemi kullanır Smile Öyleyse Herkese Amin Smile
mehtap
Misafir
Anonymous

Hayırlı olsun Empty
MesajKonu: ................   Hayırlı olsun I_icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 2:29 pm

ne fark eder amac aynı anlam aynı yanı ayrıca bu kelımeyı kullanmıs olmam musluman olmadıgımımı gosterıo nekadar sacma bı dusunce..........:s

Hayırlı olsun
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki